REKLAMA

Przez wakacje dojedziemy do Grabiny i Soczewki

REKLAMA

Od soboty, 25 czerwca Komunikacja Miejska Płock uruchamia linię sezonową 43 do Grabiny. Autobusy będą kursować do ostatniego dnia wakacji, czyli do 31 sierpnia. Dojazd do Soczewki zapewni autobus nr 8.

Na terenie Płocka w autobusach linii 43 obowiązywać będą bilety ważne w miejskiej strefie taryfowej A. Dojazd do przystanków w Grabinie będzie możliwy na podstawie biletów ważnych w strefie B. Jak już pisaliśmy, od 1 lipca zacznie obowiązywać nowa taryfa.

Bilety jednoprzejazdowe przesiadkowe na przejazd do Grabiny (strefa B) będą kosztować 4 zł (ulgowy 2 zł) obowiązywać będą we wszystkich autobusach w strefach A i B przez 60 min. od momentu skasowania w pierwszym autobusie lub od momentu zakupu w biletomacie w autobusie. Oznacza to, że w przypadku przesiadki na autobusy linii 43 z autobusów innych linii miejskich, nie trzeba będzie kasować kolejnego biletu. od 1 lipca w sprzedaży będą również bilety czasowe na strefę B, ważne aż przez 90 min. od momentu skasowania w pierwszym autobusie lub od momentu zakupu w biletomacie w autobusie w cenie 5 zł (ulgowy za 2,50 zł).Do Soczewki kursują autobusy linii nr 8 tylko w dni powszednie. W okresie wakacyjnym zawieszone będą wybrane kursy tej linii oznaczone w rozkładzie jazdy literą „S”. Od poniedziałku, 27 czerwca do środy, 31 sierpnia autobusy linii 8 odjeżdżać więc będą tylko w dni powszednie:
– w kierunku Soczewki o godz. 4:59 (z przystanku Jachowicza na ul. Bielskiej naprzeciwko Nadleśnictwa), 15:37 (z Dworca kolejowego) i 19:07 (z Dworca kolejowego)
– z Soczewki do Płocka o godz. 5:45, 16:38 i 20:03.

Soczewka leży w strefie taryfowej B, w związku z tym będą obowiązywać te same zasady taryfowe, jak w przejazdach do Grabiny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU