REKLAMA

Przewoził w aucie narkotyki. W mieszkaniu też miał ich sporo

REKLAMA

Zarówno w samochodzie, jak i w mieszkaniu 38-letni płocczanin ukrywał amfetaminę. Mężczyzna został już zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu w Płocku – usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w środę, 15 grudnia przed południem na jednej z ulic Płocka.

– Kryminalni z komisariatu w Płocku zatrzymali do kontroli bmw. Policjanci mieli wiedzę, że mężczyzna podróżujący tym pojazdem może posiadać zabronione substancje. Te podejrzenia bardzo szybko potwierdziły się. Nerwowo zachowujący się 38-latek ukrywał w swoim aucie foliowy woreczek z zawartością amfetaminy. W wyniku przeszukania jego mieszkania, kryminalni zabezpieczyli kolejne substancje odurzające, które po badaniach również okazały się być amfetaminą – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków – grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Jak podkreśla podkom. Marta Lewandowska, wszystkie osoby, które posiadają zabronione prawem substancje, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Dotyczy to również osób, które udzielają lub handlują środkami zabronionymi.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU