REKLAMA

Przesunięto otwarcie Harcerskiej

REKLAMA

– Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę robót, zamknięcie ul. Harcerskiej na osiedlu Borowiczki zostanie wydłużone do 21 grudnia 2015 roku, w związku z koniecznością zabezpieczenia głębokich wykopów i budową kanalizacji w pasie drogowym i wykonaniem warstw nawierzchni asfaltowej – informuje zespół kontaktów z mediami Urzędu Miasta Płocka.

Wykonawca poinformował również o tym, że w terminie do 21 grudnia zakończy wszystkie prace bitumiczne, dzięki czemu ul. Harcerska będzie przejezdna na całej długości remontowanego odcinka.

W związku z tym autobusy Komunikacji Miejskiej w Płocku, nadal będą kursować zgodnie z przyjętym objazdem obowiązującym od 26 listopada. I pojadą ulicami Warmińską (z zatrzymaniem na przystanku zastępczym), Żuławską (w drodze powrotnej Podlaską) i Korczaka (z zatrzymaniem na przystanku Podlaska), z ominięciem przystanku Młyńska.

Ratusz przeprasza za powstałe utrudnienia.Po zakończeniu wykonywanych robót, na skrzyżowaniu ul. Harcerskiej, Korczaka i Pocztowej powstanie rondo, a na ul. Harcerskiej nowe chodniki, droga rowerowa i oświetlenie.

Inwestycję realizuje Miejski Zarząd Dróg. Umowny termin jej realizacji, wraz ze zgłoszeniem do odbioru, to 29 stycznia 2016 roku. Wykonawcą robót budowlanych jest Firma Remontowo – Budowlana „Lipowski” Sp. J. Koszt tej inwestycji wyniesie 3.595.000 zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU