REKLAMA

Przekaż najcenniejszy dar potrzebującym. Listopadowe dni krwiodawstwa w Płocku

REKLAMA

Już niedługo rozpoczną się w Płocku „Dni Honorowego Krwiodawstwa”. Osoby, które w najbliższym czasie oddadzą krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mogą liczyć na atrakcyjne upominki.

22-26 listopada w Płocku będą trwały „Dni Honorowego Krwiodawstwa”. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Klub HDK Legion Oddział Płock zapraszają płocczan do rejestrowania się i oddawania krwi. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich, którzy wezmą udział w akcji ciekawe upominki.

PowiązaneTematy

Miejsce: Wojewódzki Szpital Zespolony, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. Medyczna 19 Płock

Czas: 22, 25, 26 listopadaRejestracja dawców będzie odbywać się w godzinach 7-13. Szczegółowe informacje na temat tego, kto może oddawać krew oraz procedury oddawania krwi można znaleźć na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w dziale „Informacje dla krwiodawców”.

Akcję wspierają: Urząd Miasta Płocka, Powiat Płocki, Samorząd Województwa Mazowieckiego i Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu. Sponsorami wydarzenia są: Restauracja Dębowa, Kręgielnia Dębowa, Festa Italiana, NoveKino Przedwiośnie, MOSiR Płock, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu i Muzeum Mazowieckie w Płocku.

fot. facebook.com Klub HDK Legion Oddział Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU