REKLAMA

Przejście dla pieszych na Piłsudskiego zostanie zlikwidowane

REKLAMA

Tymczasowe przejście dla pieszych na al. Piłsudskiego przy Cotexie zostanie zlikwidowane – poinformowały miejskie służby. Do dyspozycji mieszkańców zostaną trzy przejścia.

Likwidacja tymczasowej „zebry”, o której pisaliśmy już dzisiaj w kontekście zagrożenia dla pieszych i ochrony przechodzących tam płocczan ma związek z kolejnym etapem prac wodociągowych w rejonie budowy wiaduktu. Ratusz tłumaczy, że rozpoczynają się tam prace nad budową przesłony przeciwfiltracyjnej oraz roboty na magistrali wodociągowej.

Tymczasowe przejście dla pieszych przy Cotexie nie będzie funkcjonowało od soboty, 11 stycznia. Do dyspozycji mieszkańców pozostaną jeszcze trzy przejścia dla pieszych: w rejonie skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (ze światłami), na wysokości ul. Żabiej oraz na wysokości ul. Gierzyńskiego (ze światłami).Urząd miasta przypomina też, że w środę 8 stycznia w rejonie przejazdu kolejowego doszło do ponownej zmiany w organizacji ruchu. Zwężona została al. Piłsudskiego i na jednej nitce obowiązuje teraz ruch dwukierunkowy. Taka organizacja ruchu obowiązuje na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką i Graniczną do sygnalizacji świetlnej przy ul. Gierzyńskiego. Na tej trasie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz poruszania się pojazdów ciężarowych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU