REKLAMA

Przejechał po człowieku – leżał na jezdni

REKLAMA

Do niecodziennego wypadku doszło 18 stycznia w godzinach popołudniowych. Kierowca nie zauważył leżącego na jezdni mężczyzny i najechał na niego. Ranny został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 17 w Płocku na ul. Korczaka.

– Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda, 46-letni mieszkaniec powiatu płockiego, na prostym odcinku drogi najechał na leżącego na jezdni 51-letniego mężczyznę, nie posiadającego stałego miejsca zamieszkania – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Mężczyzna został ranny, przewieziono go do szpitala w Płocku.Poza tym wypadkiem, na drogach doszło do 3 kolizji – dwóch w Płocku i jednej w powiecie płockim.
Zatrzymano także 2 nietrzeźwych kierowców – w Płocku na ul. Sierpeckiej oraz na terenie powiatu, w miejscowości Rębowo (gm. Wyszogród). 9 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

Ponadto, doszło do trzech zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 18 stycznia w Płocku przy ul. Otolińskiej włamano się do szafki narzędziowej, skąd skradziono klucze. Wartość strat wyceniono na około 800 zł.
  • W nocy z 17 na 18 stycznia w Płocku przy ul. Miodowej miało miejsce włamanie do pawilonu handlowego i kradzież kasetki z pieniędzmi. Wartość strat to około 1500 zł.
  • 17 stycznia w Wyszogrodzie skradziono biżuterię z niezamkniętego mieszkania. Wartość strat wyceniono na około 21 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU