Przedszkole nr 3 jednak do remontu!

0

W środę, zgodnie z zapowiedzią, prezydent Płocka spotkał się z rodzicami przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 3. Przekazał im informację, która zakończyła trwający od kilku tygodni konflikt.

– Chciałbym Państwu zakomunikować, że siedziba przedszkola zostaje w tym samym miejscu, w którym jest – poinformował rodziców dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 przy ul. Gałczyńskiego prezydent Andrzej Nowakowski podczas spotkania, które odbyło się 28 września w ratuszu.

To była najważniejsza informacja dla rodziców, którzy walczyli o pozostawienie przedszkolaków w budynku, będącego co prawda do remontu, ale jednocześnie przyjmującego w swoje progi m.in. dzieci z niepełnosprawnościami.

Jakie są więc dalsze plany? Jak tylko urząd miasta podpisze porozumienie z wybranym wcześniej wykonawcą, rozpocznie się remont placówki. – Zrobimy wszystko, aby dzieci wróciły do odnowionej siedziby od 1 września. Mamy jednak dwa miesiące opóźnienia, za co biję się w piersi, więc termin może się nieco przesunąć – mówił prezydent Nowakowski.

Jednocześnie zapewnił rodziców, że zostanie zrobione wszystko, aby zwiększyć komfort pobytu maluchów w tymczasowych siedzibach, które znajdują się w szkołach.

Rodzice przyjęli decyzję prezydenta z entuzjazmem.

mag

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…