Przed nami kolejna fala upałów. Ratusz ostrzega przed udarem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższych dniach ponownie czekają nas upały, sięgające 30°C. Ratusz zapowiada, że jeśli zajdzie taka konieczność w Płocku ponownie zostaną uruchomione kurtyny wodne.

Zgodnie z prognozami pogody, od soboty 3 sierpnia do środy 7 sierpnia na terenie Płocka temperatura powietrza w dzień może osiągać wartości powyżej 30 stopni Celsjusza w cieniu. Dlatego planowane jest ponowne rozstawienie kurtyn wodnych na terenie miasta: Nowy Rynek/Tumska, Tumska/Sienkiewicza, Rybaki x2, Tumska/Pl. Narutowicza, Stary Rynek/Grodzka.

6-dniowa prognoza pogody IMGW – PIB dla województwa mazowieckiego na okres: 2-7 sierpnia 2013 (kliknij na plus, żeby rozwinąć opis)

Prognoza hydrologiczna dla woj. mazowieckiego na okres: 2-8.08.2013
W okresie prognostycznym stan wody w rzekach woj. mazowieckiego układał się będzie w strefie wody niskiej i średniej. Na Wiśle przewiduje się opadanie stanu wody – głównie w strefie wody niskiej. Na dopływach Wisły prognozuje się na ogół opadanie stanu wody, miejscami zaburzone pracą urządzeń hydrotechnicznych – w strefie wody niskiej, lokalnie w średniej.

źródło: IMGW – PIB

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji