REKLAMA

Przechodniak przy Kaczmarskiego wkrótce zamknięty. Na razie ograniczenia

REKLAMA

Jak informuje Urząd Miasta Płocka, ze względu na przebudowę kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38, zostaną wprowadzone zmiany na ul. Kaczmarskiego, czyli przechodniaku między ul. Królewiecką a Sienkiewicza.

Trwa przebudowa kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38, co powoduje, że w tym rejonie pojawi się sprzęt budowlanego. Ze względów bezpieczeństwa, w najbliższych dniach funkcjonariusze Straży Miejskiej w Płocku zaczną interweniować w przypadku kierowców, którzy nie zaparkują przy ul. Kaczmarskiego zgodnie z zasadami, a więc w miejscach do tego wyznaczonych (wzdłuż ulicy).

– Kierowcom aut osobowych jest łatwo uniknąć zderzenia z pieszym, kierowca ciężarówki, betoniarki ma pod tym względem trudniejsze zadania – argumentuje Hubert Woźniak z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza.

Uwaga, po zawaleniu się kamienicy zamknięta ulica SienkiewiczaUrząd miasta zapowiada również, że w okolicach 1 marca planowane jest całkowite zamknięcie przejazdu ulicą Kaczmarskiego od strony bramy, prowadzącej na plac budowy Sienkiewicza 38. – W ulicę Kaczmarskiego można będzie wjechać i wyjechać z ul. Królewieckiej. Zapewniony będzie też dojazd do Taygera z ul. Sienkiewicza – wyjaśnia Hubert Woźniak. Jak dodaje, nie można określić dokładnie czasu ponownego uruchomienia przejazdu przez ul. Kaczmarskiego, wiele zależy od wykonawcy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU