Prowadziła pod wpływem alkoholu. Uderzyła w radiowóz

REKLAMA

Podczas minionej doby w Płocku i powiecie doszło do 10 kolizji drogowych i jednego wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy. W autobusie Komunikacji Miejskiej skradziono portfel, a w Brudzeniu Dużym doszło do włamania.

Do wypadku doszło 22 lutego około godz. 17.30 przy ul. Walecznych w Płocku. Nietrzeźwa kobieta, kierująca autem osobowym, zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym radiowozem policji. Podczas zderzenia nikomu nic się nie stało. Kobieta po zbadaniu urządzeniem miała 1,27 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

PowiązaneTematy

23 lutego w Brudzeniu Dużym doszło do włamania do zbiorników paliwowych dwóch samochodów ciężarowych. Skradziono paliwo na łączną kwotę 900 zł.

21 lutego w Drobinie ktoś rzucił butelką w samochód, uszkadzając powłokę lakierniczą. Wartość strat wyceniono 4 tys. zł. Sprawca został zatrzymany.

W Płocku, 21 lutego, w autobusie Komunikacji Miejskiej na trasie al. Piłsudskiego – Armii Krajowej doszło do kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 150 zł.