REKLAMA

Prowadziła pod wpływem alkoholu. Uderzyła w radiowóz

REKLAMA

Podczas minionej doby w Płocku i powiecie doszło do 10 kolizji drogowych i jednego wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy. W autobusie Komunikacji Miejskiej skradziono portfel, a w Brudzeniu Dużym doszło do włamania.

PowiązaneTematy

Do wypadku doszło 22 lutego około godz. 17.30 przy ul. Walecznych w Płocku. Nietrzeźwa kobieta, kierująca autem osobowym, zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym radiowozem policji. Podczas zderzenia nikomu nic się nie stało. Kobieta po zbadaniu urządzeniem miała 1,27 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

23 lutego w Brudzeniu Dużym doszło do włamania do zbiorników paliwowych dwóch samochodów ciężarowych. Skradziono paliwo na łączną kwotę 900 zł.

21 lutego w Drobinie ktoś rzucił butelką w samochód, uszkadzając powłokę lakierniczą. Wartość strat wyceniono 4 tys. zł. Sprawca został zatrzymany.W Płocku, 21 lutego, w autobusie Komunikacji Miejskiej na trasie al. Piłsudskiego – Armii Krajowej doszło do kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 150 zł.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU