REKLAMA

Prosto z pracy trafił do… więzienia. Był poszukiwany

REKLAMA

Współpracownicy 35-letniego mężczyzny z Płocka byli zapewne zaskoczeni, gdy ich kolega został zatrzymany przez policję. Jak się okazało, płocczanin ukrywał się przed policją z powodu zasądzonej kary więzienia.

Płocczaninowi, który był poszukiwany przez organy ścigania w celu odbycia kary pozbawienia wolności, nie udało się skryć przed czujnymi policjantami z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego płockiej komendy. Funkcjonariusze każdego tygodnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tak stało się i w piątek, 28 maja, kiedy do licznego grona zatrzymanych dołączył 35-latek.

– I choć płocczanin skrupulatnie dbał o to, aby nie „wpaść” w ręce mundurowych, to i tak jego plan legł w gruzach. Policjanci namierzyli 35-latka i zatrzymali go w miejscu jego pracy – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Płocczanin był zaskoczony wizytą policjantów. Prosto z zakładu pracy trafił za mury więzienia, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. AnonimowyGłodomor says:

    Chwała Płockiej Polskiej Policji xD ahaha

  2. STN says:

    Pewnie zatrzymali kolesia, który zalegał z alimentami i muszą publicznie ogłosić sukces ale, że facet się starał na te alimenty zarobić to już nie powiedzą… Wielki sukces płockiej policji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU