REKLAMA

Prorektor Politechniki z prestiżowym odznaczeniem

REKLAMA

Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, Janusz Zieliński, otrzymał tytuł „Złoty Inżynier 2016”  podczas XXV Kongresu Techników Polskich i III Światowego Zjazdu Inżynierów Polskich we Wrocławiu.

Janusz_Zielinski_medium
Prof. Janusz Zieliński

16 czerwca prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński został odznaczony tytułem „Złoty Inżynier 2016” w plebiscycie „Przeglądu Technicznego” w kategorii nauka.

Przegląd Techniczny jest jednym z najstarszych czasopism w Europie poświęconym tematyce ogólnotechnicznej, który obchodzi jubileusz 150-lecia.Prof. Janusz Zieliński jest uznanym w kraju i za granicą specjalistą w zakresie modyfikacji właściwości i zastosowania ciężkich frakcji pochodzących z przerobu ropy naftowej i węgla kamiennego, kompozycji bitumiczno-polimerowych, polimerów termoplastycznych oraz płynów chłodzących. Jest twórcą interdyscyplinarnej szkoły badawczej, zajmującej się problematyką bezpiecznych i nowoczesnych materiałów kompozytowych, opartych na układach bitum-polimer. Ponadto, zajmuje się problematyką unieszkodliwiania i utylizacji odpadów przemysłowych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Piotr says:

    Gratulacje Panie Profesorze :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU