REKLAMA

Projekt „Kocham Cię… Ciało” i konkurs

REKLAMA

Salon kosmetologii Cleopatra jest w trakcie realizacji najnowszego projektu pn. „Kocham Cię… Ciało”. Jest on skierowany do wszystkich chętnych Pań i Panów oraz młodzieży pełnoletniej, którzy borykają się z problemami i defektami ciała oraz dla wszystkich tych, którzy dbają o ciało.

PowiązaneTematy

Projekt ma uzmysłowić i uświadomić, jak ważna jest profilaktyka prozdrowotna, estetyka i piękno naszego ciała. W ten projekt doskonale wpisuje się hasło „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji, w trakcie których specjaliści dobiorą indywidualny program kuracji, zabiegów. Każdy z pacjentów może liczyć na pełne zrozumienie, dostosowanie do potrzeb i oczekiwań oraz indywidualną współpracę.

Projekt obejmuje zabiegi z użyciem najnowocześniejszych technologii, m.in. lipo radiologii VINCI, mezoterapii, oraz zabiegów manualnych i relaksacyjnych, a także ujędrniająco-modelujących na różne partie ciała.

Koordynatorem przedsięwzięcia jest właścicielka „Cleopatry”, Anita Gołębiowska, która wraz z cenionymi renomowanymi firmami dermokosmetycznymi przygotowała specjalne niespodzianki i dodatkowe gratisowe zabiegi dla uczestników.

– Dziękuję wykwalifikowanej kadrze kosmetologów oraz lokalnym mediom za współpracę i wsparcie. Cieszę się, że w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie, tak wiele osób będzie miało możliwość uczestnictwa w tym projekcie – mówi Anita Gołębiowska.UWAGA – KONKURS
Salon Kosmetologii Cleopatra ogłasza konkurs na temat „Kocham Cię… Ciało”.

– Czekamy na najciekawszą wypowiedź, jak rozumiecie ten tytuł projektu – wyjaśnia Anita Gołębiowska.

Zgłoszenia można przesyłać do końca sierpnia br. na e-mail: salon@cleoopatra-plock.pl. Zwycięzca otrzyma BON o wartości 250 zł na zabieg na ciało w Salonie Cleopatra.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU