REKLAMA

Próbował włamać się do samochodów. Złapany na gorącym uczynku

REKLAMA

37-letni płocczanin próbował włamać się do samochodów zaparkowanych na Starym Rynku. Zatrzymał go patrol straży miejskiej.

8 grudnia, podczas wykonywania czynności służbowych przy ul. Zduńskiej, strażnicy miejscy zostali poinformowani, że młody mężczyzna na Starym Rynku próbuje włamać się do dwóch aut zaparkowanych na miejscy dla osób niepełnosprawnych, przy budynku Urzędu Miasta.

– Funkcjonariusze od razu udali się we wskazane miejsce – mówi Jolanta Głowacka, rzecznik Straży Miejskiej w Płocku. – Przez chwilę obserwowali mężczyznę, który próbował szarpać za klamkę samochodu marki Mercedes, próbował też ją podważyć. Natychmiast został zatrzymany. Był spokojny, nie stawiał oporu – wyjaśnia rzecznik.Funkcjonariusze poprosili mężczyznę o okazanie dokumentów, ale ten oświadczył, że ich nie pokaże. Na miejsce wezwano patrol policji, który przejął zatrzymanego.

W tym czasie do mercedesa podeszła jego właścicielka, którą strażnicy poinformowali o próbie włamania do jej auta. Po oględzinach samochodu okazało się, że nie posiada on żadnych zewnętrznych oznak uszkodzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU