REKLAMA

Próba napadu na kobietę. Zareagowali przechodnie

REKLAMA

Choć minionej doby zdarzeń drogowych było mniej, to jednak nie udało się ich całkowicie wyeliminować. Od wczoraj policja odnotowała łącznie 8 kolizji (7 w mieście i 1 w powiecie), 1 wypadek, zatrzymała jednego nietrzeźwego kierowcę, a 10 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

O wypadku w Chmielewie pisaliśmy już we wcześniejszym artykule.

Poranny wypadek, trzy osoby ranne

Nietrzeźwy kierowca motoroweru został zatrzymany w miejscowości Bielsk. Poza tymi wydarzeniami, doszło również do szeregu innych wykroczeń.Wczoraj, 1 sierpnia, na ul. Piaska w Płocku nieznany sprawca usiłował napaść na kobietę i zerwać jej z szyi łańcuszek. Na szczęście nie udało mu się to, gdyż reakcja osób znajdujących się w pobliżu była natychmiastowa. Mężczyzna uciekł, a kobieta nie doznała żadnych obrażeń.

Między 30 lipca a 1 sierpnia na ul. Kochanowskiego w Płocku nastąpiło włamanie do budynku oraz kradzież przewodów miedzianych. Właściciel oszacował straty na około 600 złotych.

1 sierpnia na ul. Sienkiewicza sprawca ukradł kobiecie portfel z zawartością wszystkich dokumentów. Portfel wypadł pokrzywdzonej na ulicę, a mężczyzna zwyczajnie wykorzystał tę sytuację.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU