Prezydent Komorowski na Jarmarku Tumskim?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To jeszcze nieoficjalna informacja, ale bardzo prawdopodobna i z dobrego źródła. Prezydent Polski Bronisław Komorowski ma zaszczycić swoją obecnością płocki Jarmark Tumski.

Prezydent RP  ma objąć patronat nad obchodami Roku 2017 Rokiem Wisły. Jeszcze niepotwierdzona informacja głosi, że nie tylko przyjedzie do Płocka, ale i obejmie patronat właśnie podczas Jarmarku Tumskiego na Dniu Wisły.

Czy informacja się potwierdzi? Na pewno o tym poinformujemy.

Podziel się:

10 komentarzy

 1. Dziwie się, że jako główny organizator Jarmarku Tumskiego dowiaduje się o tym z gazety internetowej. Droga Redakcji! Informacji należy szukać u źródła. Pozdrawiam Paweł Mieszkowicz

  • Skoro Pan nie zapraszał Pana Prezydenta to może ktoś inny zaprosił a może to przypadek związany z wydarzeniem o którym mowa. A może po prostu chce być gościem podobnie jak ja.

 2. Niepotwierdzona informacja to chyba plotka, nie? A czy portal informacyjny, który plotki rozsiewa jest jeszcze portalem informacyjnym ?

  • Plotka było by chyba napisanie na pewno a tutaj jest jak wół że istnieje taka opcja. Dziwne masz pojęcie o dziennikarstwie.
   Napisać o czymś o czym napisali wszyscy lub nie wyszukiwać informacji a przepisywać to żadna sztuka.

  • Niepotwierdzona informacja to niepotwierdzona informacja.
   Codziennie takie podaje TVP, PolSat czy TVN24 – niepotwierdzone informacje mówią o… Plotki to są np. takie wpisy jak twoje.

   • “Plotka – niesprawdzona lub kłamliwa pogłoska”. Przyjazd Komorowskiego jest póki co taką właśnie niesprawdzoną pogłoską. Tak samo jak twierdzenie, że w/w media podają niepotwierdzone informacje. Widać, ze znasz się na tym, jak mało kto, hehe

   • “TVN24.pl 11 sierpnia 2010 · – Jest niepotwierdzona informacja, że piłkarze reprezentacji Korei Północnej byli torturowani po powrocie do kraju”

    Pierwszy lepszy wpis. Czyli co… Rozsiewają plotki? Serwisy plotkarskie tak? Każde jedno medium – poważne medium mógłbym ci podać. Co ty piszesz w ogóle.

   • Plotka to niesprawdzona lub kłamliwa a nie NIEPOTWIERDZONA. Tutaj jak domyślam się jest sprawdzona i nie publikowana z intencją kłamstwa. A jeśli tak sądzisz i publicznie to potwierdzisz to mam nadzieję że właściciel Petro cię ścignie za takie wpisy bo wolność słowa to jedno a snucie intryg i zarzucanie kłamstwa z premedytacją to drugie.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji