REKLAMA

Premiera polskiej komedii. Do Płocka przyjadą aktorzy, reżyser, scenarzysta, producent…

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie zaprasza na wyjątkową premierę najnowszej polskiej komedii pn. „Atak paniki”. Widzowie nie tylko obejrzą film, ale i będą mogli spotkać osoby, które przy jego powstaniu miały udział.

27 stycznia o godz. 17.30 w NowymKinie Przedwiośnie odbędzie się spotkanie z gwiazdami filmu „Atak paniki”. Wyjątkowy, jednorazowy pokaz najnowszej polskiej komedii zostanie połączony ze spotkaniem z aktorami, reżyserem, scenarzystami, producentem oraz twórcą muzyki do filmu.

W planie wydarzenia jest powitanie gości w NK Przedwiośnie, następnie projekcja filmu, a po wspólnym obejrzeniu najnowszej produkcji Pawła Maślony, będzie można porozmawiać z gwiazdami i twórcami filmu.
Spotkanie poprowadzą Przemysław i Łukasz Jarzyńscy z Teatru Form Wielu

Organizatorzy zapowiedzieli już przyjazd Pawła Maślona – reżysera i scenarzysty filmu, Jana Kwiecińskiego – producenta, Aleksandry Pisula i Bartłomieja Kotschedoff – aktorów i scenarzystów oraz Radzimira JIMEK Dębskiego – twórcy muzyki.Cena biletów jest zgodna z cennikiem weekendowym. Na wydarzenie brak jest możliwości rezerwacji. Dostępna jest natomiast sprzedaż w kasach kina oraz przez stronę internetową NK Przedwiośnie.

https://www.youtube.com/watch?v=O3_l49bMRh8

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU