REKLAMA

Premier Morawiecki przyjechał na Dni Chemika

REKLAMA

W sobotę, dość niespodziewanie, do Płocka przyjechał Premier Mateusz Morawiecki. Wraz z prezesem PKN ORLEN, Danielem Obajtkiem, wziął udział w obchodach Dnia Chemika.

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Płocka 16 czerwca. Wziął udział w obchodach Dnia Chemika, które odbywały się na terenach Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku. Po atrakcjach wydarzenia oprowadzał go gospodarz imprezy, Prezes PKN ORLEN Daniel Obajtek.

Mnóstwo atrakcji podczas pierwszego z Dni Chemika

Ponieważ w tegorocznym wydarzeniu motywem przewodnim były obchody 100-lecia niepodległości Polski, obaj panowie rozdali uczestnikom flagi Polski.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 17

 1. Zenon Dylewski OMPN says:

  Pan Senator M.Jackowski był w Płocku z prem. Morowieckim. Nie był na Miejscu Straceń gen. Z. Padlewskiego. Generał i Senator M.Jackowski, POCHODZĄ Z SIÓSTR POTOCKICH. ŻAL, że woj.Mazowiecki, działacze, pracownicy Orlenu, PIS, nie wskazali Senatorowi M.Straceń gdzie Rosjanie rozstrzelali Krewnego .

  Dni Chemika i złożenie hołdu…….jedno drugiemu nie przeczy.

 2. Goblin says:

  Ludzie mydla nam oczy jakimiś imprezami dniami chemika i tak dalej a truc i tak nas truja niech doloza do leczenia chorych ploczczan na raka i inne choroby niech zrekompensuja to nam lozac na nasze leczenia w roznych klinikach .i co najwazniejsze niech spojrza w przyszlosc co ze zdrowiem naszych dzieci .

 3. patryota says:

  Pewnie przyjechał prosto z Monachium gdzie znowu składał kwiaty na grobach faszystowskich współpracowników Gestapo z NSZ żeby się pobawić z płockimi faszystami

  • xx says:

   patryota = haniebny wpis osobnika ochranianego przez Rządzących obecnie. Nie boi się skutków działalności w stylu Hasbara. Wszystko, Nadzorcy SWOJACY Umarzają 16 rok . W Płocku nie istnieje Odnowa Polski. Państwo POLSKIE ZAPOMNIAŁO O MAZOWIECKIM MIEŚCIE.

   Gorąco proszę Redakcję o skasowanie paszkwila wyraźnie przeciw polskiego.

 4. Roderyk. says:

  Doprawdy – trudno zrozumieć ,,kulturę” wielu ,,dyskutantów”.

 5. pis dobra zmiana says:

  Według mnie to dobrze że się komunikuje z obywetelami a nie siedzi na dupie jak tusk kopac komorowski i długo tak wymieniac zdrajców polskich wogule to jebać tą manipulacyjną wyborczą

 6. Kudlaty says:

  Byłem na pikniku w danym momencie.
  Uwierzcie że ludzie go oleli-doslownie.

 7. xx says:

  Zorganizowana Grupa celowo niszczy poziom tej Witryny. Takie wpisy należy kasować. Nie można nikogo obrażać, poniżać, do tego wulgaryzmy. Tak się nie godzi.

  • Anka says:

   Im tylko o to chodzi. Będa mówić że „”wolność” się odbiera. A to nie wolność tylko chamstwo i głupota

   • pis dobra zmiana says:

    jaka głupota robią lepiej niż te całe zdrajcy ktorzy rzadzili przez 8 lat rudy tusk stara kopacz

 8. Anonim says:

  Zebym wiedział że ten mądry inaczej przyjedzie do PłockaŻstałbym pod Politechniką żeby go odpowiednio powitać

  • Anka says:

   nie ma to jak iść na imprezkę, dobrze sie pobawic i miec pretensję o to, że nie zastało sie fundatora i nie mogło go „odpowiednio powitać”. Zastanów sie nad sobą

 9. gość says:

  4 godziny wcześniej był w Szczecinie. Gdzie pojechał z Płocka – do Wrocławia, żeby przez Gdańsk wrócić do Warszawy i promować ekologię w cenie paliwa?

 10. tekla56 says:

  kpina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU