Prace przy Kobylińskiego. „W nocy może być hałas”

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka informuje, że ze względu na prowadzone prace w Al. Kobylińskiego, okoliczni mieszkańcy mogą słyszeć w nocy hałas.

Na odcinku Al. Kobylińskiego (w rejonie skrzyżowania z ul. Łukasiewicza) trwają prace przy rozdzielaniu kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. Powoduje to zauważalne ograniczenia w ruchu pojazdów.

Wykonawca chce przyspieszyć tempo prac, aby jak najszybciej uruchomić przejazd Alejami w obydwu kierunkach, to jednak wiąże się z koniecznością wydłużenia czasu pracy. Od 13 do 16 września prace prowadzone więc będą również nocami, co oznacza, że okoliczni mieszkańcy mogą słyszeć hałas dochodzący z inwestycji.

PowiązaneTematy

– Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość, zwłaszcza mieszkańców najbliższych bloków, ale nocne prace mogą być uciążliwe z powodu hałasu – informuje Hubert Woźniak z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza.

Tymczasem, jak informują nasi czytelnicy, ta inwestycja szczególnie doskwiera przedsiębiorcom, którzy dzierżawią lokale handlowe przy cmentarzu. – Takie jest bezpieczeństwo dla nas, pracujących przed cmentarzem i dla przejeżdżających samochodów – napisała, przesyłając zdjęcia. – To karygodne. Jak mogą bujać się na łańcuchach takie kręgi, gdy w tym czasie przejeżdżają samochody i przechodzą ludzie – oburza się czytelniczka.