REKLAMA

Poznaliśmy kolejne gwiazdy Audioriver 2014

REKLAMA

Organizatorzy festiwalu Audioriver podali kolejnych artystów, którzy wystąpią na płockiej plaży. Do czterdziestu gwiazd festiwalu dołączyło ponad trzydziestu reprezentantów rodzimej sceny. Na płockim Audioriver zagrają m.in. Rebeka, Rubber Dots, Teielte, Pysh oraz Wonter. Poznaliśmy także obsadę sceny Audioriver Fashion Day.

Lista, ogłoszona przez organizatorów festiwalu, to miks znanych fanom Audioriver zespołów z debiutami. Do tej pierwszej grupy z całą pewnością należy zaliczyć duet Rebeka, który w zeszłym roku wydał płytę docenioną w wielu dziennikarskich podsumowaniach. – Ten sam los może spotkać projekt Rubber Dots, który swój krążek wypuści tej jesieni – powiedział rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. – Album łączący dobry pop i mądrą elektronikę zrobił na nas bardzo duże wrażenie i jesteśmy pewni, że będzie o nim głośno. Audioriver będzie jedną z nielicznych okazji, by sprawdzić go przedpremierowo – dodał.

Wśród postaci debiutujących warto przyjrzeć się na artystów łączących hip-hop z elektroniką. Pierwszy z nich to Teielte, który w czerwcu tego roku wydał swój drugi album autorski. Z kolei Blossom to pseudonim Łukasza Czajewskiego – artysty mającego na koncie krążek w słynnym niemieckim labelu Project MoonCircle.

U naszych zachodnich sąsiadów bardzo solidny album wydał Pysh, który wystąpi przed publicznością w Płocku. – Najświeższe odmiany muzyki tanecznej zaprezentuje z kolei młody duet Negativ, który naszą uwagę przykuł świetnymi EP-kami dla Sensefloor i Sequel One – dodaje Napora.Fani drum & bassu z docenią artystę o pseudonimie Wonter. To autor m.in. hymnu łódzkiej Parady Wolności z 2001 roku – DJ i producent, który po latach grania takich gatunków, jak drum & bass, jungle porzucił klubowe brzmienia i zaczął tworzyć muzykę filmową.

Jeśli zaś chodzi o sprawdzone marki i artystów wracających na sceny Audioriver, na liście znajdziemy zarówno postaci o międzynarodowej renomie, jak i lokalnych bohaterów. Na plaży wystąpią Kuba Sojka live, An On Bast live, Neverafter, Angelo Mike b2b bshosa, SLG live, Last Robots, Thomas Langner, Glasse, Roger.Gest oraz Easy. Na festiwalu swoje 10 urodziny będzie obchodził kolektyw Beats Friendly, z ramienia którego wystąpią Novika, Mr. Lex, Liptone, Rawski oraz Bartek Winczewski. Ponadto, do line-upu dołącza Eltron John, Juniore i Conradq.

Organizatorzy festiwalu ogłosili również artystów, których zobaczymy na scenie towarzyszącej targom mody niezależnej – Audioriver Fashion Day, w sobotę 26 lipca. Bueno Bros to uznani artyści na rodzimej scenie elektronicznej, którzy już od 8 sezonów przygotowują muzykę do pokazów duetu Paprocki & Brzozowski. Z kolei Creamer, Harper i Prorok to świetni DJ-e z setkami imprez na koncie.

Festiwal Audioriver odbędzie się 25-27 lipca 2014.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU