Poznaliśmy godzinowy program Audioriver 2013

REKLAMA

Organizatorzy Audiorivera podali dokładny, godzinowy rozkład koncertów tegorocznej edycji festiwalu. W poniedziałek ruszyła także sprzedaż biletów jednorazowych.

– Ten dzień jest dla nas zawsze dość stresujący, bo w momencie ogłoszenia programu godzinowego okazuje się, czy nasza publiczność jest zła czy bardzo zła – żartuje rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. – Jesteśmy jednym z nielicznych dużych polskich festiwali, na którym wszystkie sceny grają jednocześnie i koncerty gwiazd się nakładają, a przerwy techniczne trwają nie dłużej niż kilkanaście minut. Z tego powodu fani często stają przed bardzo trudnymi wyborami. Z drugiej jednak strony, program Audioriver jest bardzo różnorodny i staramy się, by w jednym momencie nie występowały gwiazdy z tego samego gatunku lub o podobnym charakterze – dodaje.

PowiązaneTematy

audio_plan2
kliknij, aby powiększyć

W sprzedaży są jeszcze karnety na cały festiwal, ale od dziś można także kupić wejścia jednodniowe w cenie 100 zł zarówno za piątek, jak i sobotę. Dostępne są na stronie festiwalu, na ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce. 

audioriver_plan
kliknij, aby powiększyć

Przypomnijmy, trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tys. fanów z Polski i Europy, a edycja 2012 zgromadziła na plaży ok. 16 tys. osób każdego dnia. Podczas tegorocznej, ósmej edycji wystąpią m.in. Paul Kalkbrenner, Richie Hawtin, GusGus, Rudimental, Netsky, Mr. Oizo, Oxia, Zombie Nation czy Julia Marcell.