REKLAMA

Pożar domu w Nowym Gulczewie. Jedna ofiara śmiertelna [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W Nowym Gulczewie doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W środku był mężczyzna, który – według relacji świadka – zmarł, prawdopodobnie w wyniku zaczadzenia. O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka, przesyłając zdjęcia. Informację potwierdził również rzecznik płockiej policji. 

Do pożaru doszło w sobotnie południe. Według relacji czytelniczki, w akcji ratowniczej brały udział trzy wozy strażackie, na miejscu pojawiła się również policja i karetka. – W środku był mężczyzna – relacjonowała nam pani Joanna. – Właśnie dowiedziałam się, że zmarł. Znaleziono go leżącego przy wyjściu na taras. Widocznie nie zdążył uciec… – dodała.

Informację potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Dzisiaj około godziny 12.50 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zostali poinformowani o pożarze domu w miejscowości Nowe Gulczewo, gm. Słupno. W domu strażacy ujawnili ciało mężczyzny. Rzecznik poinformował również, że funkcjonariusze Straży Pożarnej, biorący udział w akcji gaśniczej, znaleźli w budynku ciało 45-letniego właściciela domu.Obecnie trwa dogaszanie pożaru, a policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia. – Po zakończonej akcji gaśniczej, funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora dokonają oględzin pogorzeliska. W chwili obecnej przyczyna pożaru nie jest znana. Okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną ustalone w toku prowadzonego postępowania – informuje rzecznik policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU