REKLAMA

Pożar pod Płockiem. Spłonęła ciężarówka [REPORTER]

REKLAMA

We wtorek, 4 marca, o godzinie 13.35 doszło do pożaru samochodu ciężarowego w miejscowości Tchórz (powiat płocki). Pojazd zapalił się podczas jazdy.

Do zdarzenia doszło na poboczu drogi krajowej nr 60. Jak podaje policja, kierujący samochodem ciężarowym marki renault, 52 letni mieszkaniec Ozorkowa, w czasie jazdy zauważył dym w kabinie, zjechał na pobocze i usiłował ugasić pożar – bezskutecznie. – Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że na poboczu drogi w miejscowości Tchórz pali się samochód ciężarowy – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Wstępnie ustaliliśmy, że pojazd ten nie uczestniczył w żadnym zdarzeniu drogowym. Nie ma też ofiar – dodaje.

Jak poinformowała płocka komenda, akcja gaśnicza trwała około 40 minut. W gaszeniu pojazdu uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej i dwa wozy straży ochotniczej. – Spłonęła kabina, ale ogień nie przeniósł się dalej – uspokaja Edward Mysera, rzecznik prasowy straży pożarnej.  – Na szczęście ciężarówka przewoziła materiał odporny na podpalenie – dodaje. W naczepie przewożone były skrawki waty wygłuszeniowej.Na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Tchórz występowały utrudnienia w ruchu.

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego czytelnika – dziękujemy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Kubuś says:

    Nie to żebym się czepiał ale dlaczego w opisie zmieniono nazwę własną?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU