Pożar ciągnika rolniczego

REKLAMA

W niedzielę rano w gminie Brudzeń Duży doszło do pożaru ciągnika rolniczego. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, ale maszyna spłonęła niemal całkowicie.

2 września około godziny 7.30 doszło do pożaru ciągnika rolniczego na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Parzeń (gm. Brudzeń Duży).

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy ciągnik wraz z przyczepą w całości objęty ogniem – informują strażacy z  OSP KSRG Sikórz. – Zabezpieczając miejsce zdarzenia, jednocześnie przystąpiliśmy do podania środka gaśniczego na palącą się maszynę rolniczą. Operator traktora ewakuował się przed przybyciem służb ratunkowych, nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu – wyjaśniają.

W trakcie działań prowadzonych przez straż pożarną, ruch na drodze był wstrzymany. Po ugaszeniu pożaru, traktor został usunięty z drogi w bezpieczne miejsce i przekazany właścicielowi. Strażacy uprzątnęli też drogę i przywrócili ruch.

PowiązaneTematy

W akcji brał udział jeden zastęp OSP KSRG Sikórz i jeden zastęp OSP KSRG Bądkowo Kościelne, na miejsce przyjechała też płocka policja.