REKLAMA

Pożar auta w centrum Płocka [FILM]

REKLAMA

W piątek doszło do pożaru samochodu osobowego w Płocku. Auto spłonęło niemal doszczętnie.

Do pożaru auta doszło w piątek, 6 stycznia br. Jak przekazała nasza czytelniczka, samochód osobowy stanął w ogniu przy ul. Królewieckiej w Płocku, tuż przy ul. Tumskiej. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna.

PowiązaneTematy

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.20 – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Nie było osób poszkodowanych w tym zdarzeniu – wyjaśnił.Akcja gaśnicza już się zakończyła, brał w niej udział jeden zastęp straży pożarnej.

Dziękujemy Pani Agacie za możliwość udostępnienia filmów ze zdarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. M says:

  Właściciel auta powinien jeszcze dostać mandat za auto zaparkowane w centrum miasta w miejscu niedozwolonym (w strefie, na chodniku poza miejscem wyznaczonym i znakiem o końcu parkowania). Jednak w tym mieście można parkować gdziekolwiek, bo tutaj nikt o to nie dba, a straż miejska jest w Płocku od cieciowania w budynkach należących do urzędu miasta, a nie od pilnowania porządku.

  • MM says:

   Po tak idiotycznym komentarzu życzę tobie żeby się przytrafiło to co właścicielom tego auta. Nie wiesz czy auto było zaparkowane wcześniej, a może jechali i samochód zaczoł się palić. W takiej sytuacji nikt o zdrowych zmysłach nie szuka miejsca gdzie może zaparkować i czy aby był zakaz parkowania. Pewnie chcieli bezpiecznie opuścić płonące auto i i wezwać straż.

  • Anonim says:

   Po tak idiotycznym komentarzu życzę tobie, żeby się przytrafiło to co właścicielom tego auta. Nie wiesz czy auto było zaparkowane wcześniej, a może jechali i samochód zaczął się palić. Nikt o zdrowych zmysłach nie szuka w takiej sytuacji miejsca gdzie może zaparkować i czy aby nie było znaku zakazu parkowania. Pewnie chcieli bezpiecznie opuścić płonący samochód i wezwać straż.
   Mandaty to powinni dostawać osoby, które tak jak ty komentują innych nie znając szczegółów. Gratuluję stanu umysłu.

 2. Bob says:

  Z tym spłonęło doszczętnie to nie przesadzajmy. Za parę dni będzie na otmoto jako niebite, igła, palone ;-) w środku.

 3. Doszczętnie??? says:

  ?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU