Powyborcze przetasowania

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kandydaci, którzy uzyskali mandat poselski, muszą się niekiedy zrzec swojej funkcji. Tak jest w przypadku Macieja Wąsika (PiS), który do tej pory był radnym wojewódzkim. Teraz czeka go przeprowadzka na Wiejską, więc musi go ktoś zastąpić.

pawel_kolczynskiSzczęśliwcem okazał się Paweł Kolczyński, radca prawny, nauczyciel akademicki i syn byłego wiceprezydenta Płocka. Polityk związany z Polską Razem zapowiedział, że przyjmie mandat radnego.

– Dzięki państwa głosom mandat posła z okręgu płocko-ciechanowskiego zdobył m.in Maciej Wąsik, co w konsekwencji oznacza, iż obejmę w jego miejsce mandat radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Tym samym ciężka praca w zeszłorocznych wyborach samorządowych przyniosła nam WSPÓLNY SUKCES. Szczególnie pragnę podziękować mieszkańcom północno-zachodniego Mazowsza, którzy mi zaufali. 7265 głosów to dla mnie olbrzymie zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz Płocka, naszego regionu i całego województwa mazowieckiego – napisał radny na swoim profilu na Facebooku.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji