REKLAMA

Powiat zasypany, drogi nieprzejezdne. Najgorsza sytuacja w gm. Bulkowo i Bodzanów

REKLAMA

Nocne opady śniegu nie ułatwiły pracy powiatowym drogowcom. Sytuacja na jezdniach koło Płocka jest bardzo trudna. Jak na razie, służbom udało się odblokować cztery drogi, a do odblokowania pozostało co najmniej pięć tras.

Od wczesnych godzin rannych, w ostatni dzień stycznia Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego odebrało kilkadziesiąt telefonów z prośbą o interwencję. Mieszkańcy zgłaszają częściowe lub nawet całkowite blokowanie dróg przez zalegający śnieg. Na drogach powiatu płockiego pracuje ponad 50 różnych jednostek sprzętu do walki ze śniegiem. Służby robią, co mogą, ale żywioł w połączeniu z silnym wiatrem zdaje się być silniejszy.

Najtrudniejsza sytuacja panuje teraz w gminach Bulkowo i Bodzanowo. Nieprzejezdne są drogi w gminie Mała Wieś: Wilkanowo – Święcice, Worowice – Pilichowi; w gminie Wyszogród: Ciućkowo – Rembowo; w gminie Bodzanów: Krawieczyn – Felicjanów; w gminie Bulkowo: Blichowo – Łubki. Problemy występują także na odcinkach Goślice – Zagroba – Drobin oraz Gąbin – Lipińskie.Służbom z Zarządu Dróg Powiatowych udało się już odblokować kilka dróg, które od rana były nieprzejezdne. Są to drogi: Słupno – Wykowo, Bulkowo – Kobylniki, Bulkowo – Blichowo oraz Blichowo – Radzanowo.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

 1. Tico says:

  Sorry ale taki mamy Klimat !!!

 2. Wyborca says:

  Wójt Graczyk myśli tylko, jak usadzić swoich na stołkach, a potem wychodzi, że w gminie robione jest wszystko nieudolnie. Poczekamy do wyborów, mam nadzieje że wyborcy nie zapomną o tym. Pozdrawiam, ale nie wójta

  • !!!! says:

   o czym mowa !!! Gmina bulkowo i gminne drogi były odśnieżone jedne z pierwszych . w niektórych miejscach była konieczność cięższego sprzętu dlatego trwało to dlużej . Wójt Gminy przejął drogi powiatowe bo się nie wyrabiały z odśnieżaniem …

 3. Lena says:

  totalna masakra ;( U mnie to samo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU