Power of Trinity z Drop Pants [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Power Of Trinity wystąpił w sobotni wieczór w Płocku. Jako support zagrał – pochodzący również z Łodzi – zespół Drop Pants.

Power of Trinity to łódzka grupa, która wytworzyła swój oryginalny styl, oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Jak sami o sobie piszą: “mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police”.

Chyba najbardziej znani są z singla “Chodź ze mną”, który wciąż puszczany jest w ogólnopolskich stacjach radiowych. Utwór ten znalazł się na płycie „Loccomotiv”, który trafił do sklepów jesienią 2011. Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa mianem „wagoników” ze względu na to, że każdy z nich jest osobną opowieścią. “Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg” – czytam na profilu facebookowym zespołu.

W płockim Rock 69 usłyszeliśmy zespół w składzie: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

Przed Power of Trinity zagrał łódzki zespół Drop Pants – rockowo/funkowo/alternatywna grupa, założona w październiku 2012 roku przez Adama Borowskiego oraz Andrzeja Trzebeńskiego. Grali na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Coma, Łąki Łan, Acid Drinkers, Jelonek czy T.Love. Są laureatami festiwalu „Łódź Łowi Talenty”, zajęli też II miejsce w konkursie „Fonografika Young Stage”. Pojawiali się w Radiowej Trójce, Radio Łódź oraz kilku innych polskich stacjach. Aktualnie nagrywają swoją debiutancką EP, która ukaże się w październiku 2014.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji