REKLAMA

Poważny wypadek za Płockiem. Trzy osoby ranne, w tym dziecko [ZDJĘCIA]

REKLAMA

O kolejnym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w środowe popołudnie, poinformował nas czytelnik. Tym razem w Słupnie zderzyły się dwa samochody osobowe.

W środę, 4 maja po południu doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jak informuje nasz czytelnik, duże utrudnienia są na drodze krajowej nr 62 w Słupnie na ul. Warszawskiej, w okolicach skrętu na Bodzanów.

PowiązaneTematy

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16.18 – potwierdził nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Według pierwszych informacji, zderzyły się dwa samochody osobowe, a pięć osób zostało poszkodowanych. Akcja na miejscu zdarzenia jeszcze trwa – wyjaśnił.

Zgodnie z wiadomością od naszego czytelnika, na miejscu jest wprowadzony ruch wahadłowy. Potwierdziliśmy te informacje w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– Jak wstępnie ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, kierująca samochodem volkswagen passat podczas skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem. Do szpitala przewieziona została kierująca volkswagenem i podróżujące z nią kilkuletnie dziecko oraz kierowca drugiego z pojazdów – wyjaśniła podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Potwierdziła także, iż ruch w miejscu wypadku odbywa się obecnie wahadłowo. Utrudnienia potrwają do około godziny 20.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnikaREKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 4

 1. gość says:

  Jakimże trzeba być tumanem żeby w tym miejscu zajechać droge jakącemu w kierunku Płocka autu. Brak słów!

  • Mmm says:

   A jakim trzeba być tumanem, żeby pisać takie rzeczy opierając się na informacjach w artykule, w którym nawet nie jest napisane ile tak naprawdę osób brało udział w wypadku.

 2. tania sensacja says:

  No i gdzie zdjęcia ran tego dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: