REKLAMA

Poważny wypadek w gminie Drobin. Kierowca zakleszczony w pojeździe

REKLAMA

W czwartek rano w miejscowości Psary doszło do wypadku. Strażacy musieli uwalniać osobę kierującą z samochodu, na miejsce wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do zdarzenia doszło 13 czerwca około godz. 6.30 w miejscowości Psary, na drodze krajowej nr 60.

– Po dojeździe na miejsce zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, uwolniliśmy osobę, która znajdowała się w pojeździe i przekazaliśmy załodze ratownictwa medycznego, po czym dostaliśmy informację, że jest potrzeba transportu przez LPR – informują strażacy z OSP Drobin. – Zabezpieczyliśmy prowizorycznie lądowisko i pomogliśmy w transporcie poszkodowanego – wyjaśniają strażacy.

Jak dodają, w zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy, jedna osoba została poszkodowana.

Informację potwierdza płocka policja.– O godzinie 6.30 w miejscowości Psary (gm. Drobin) doszło do wypadku – mówi sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kierujący pojazdem marki BMW 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z nieznanych przyczyn zjechał na lewe pobocze, po czym uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – wyjaśnia Krystyna Kowalska.

Strażacy z OSP Drobin dziękują osobie postronnej, która do przyjazdu straży zachowała zimną krew i stabilizowała odcinek szyjny poszkodowanego mężczyzny.

W działaniach oprócz OSP Drobin, brały udział dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Marik1234 says:

  Ja nie mogę
  Znawcy oczywiście prawią swoje mądrości
  Kierowca niech wraca szybko do zdrowia

 2. aaaaas says:

  Tak jest jak wieś kupi se bmw kierowca bombowca

 3. psarczyk says:

  w Psarach nie ma nawet 1/4 zakrętu…. wiec co sie stalo SMS, MMS, czy tez gra online?

 4. Anonim says:

  Trzeba bardziej uważać na drodze

 5. Mama says:

  Misio ty też uważaj na drodze bo i twoja fura wyląduje w rowie jak cię fantazja poniesie . Przecież temu chłopakowi nikt nie życzy źle .za…..ł ile fabryka dała i takie są efekty

 6. Magda says:

  Jeśli ktoś nie ma pojęcia co i czemu się stało to niech się nie wypowiada. Są przeróżne sytuacje w życiu. Ja temu młodzieńcowi życzę aby z tego wyszedł.

 7. Mama says:

  Fura i komórka to są skutki wypadków.bo mistrz kierownicy postanowił zrobić sobie przejażdżkę swoim BMW serii3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU