Poważny wypadek pod Wyszogrodem. Ciężko ranne 2 osoby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wtorek obfituje w nieprzyjemne zdarzenia drogowe. Kolejny miał miejsce po południu w Rębowie, na drodze krajowej nr 50. Dwie osoby zostały ciężko ranne, zabrano ich do szpitala.

20 grudnia około godz. 14.30 w miejscowości Rębowo (gm Wyszogród), na drodze krajowej nr 50 doszło do zderzenia ciężarówki mann i audi.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący audi, 76-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc od strony Wyszogrodu w kierunku Płońska, w rejonie skrzyżowania usiłował ominąć pojazd, który zatrzymał się na pasie ruchu i stał w oczekiwaniu na skręt w lewo – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Chcąc ominąć ten pojazd, kierowca audi zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym mann, którym kierował 63-letni mieszkaniec Płońska. W wyniku zderzenia, kierowca audi i jego pasażerka doznali poważnych obrażeń ciała i zostali zabrani do szpitala, gdzie trwają ich badania – wyjaśnia rzecznik.

Droga krajowa nr 50 w miejscowości Rębowo jest zablokowana. Kierowcy, którzy jadą w kierunku Płońska muszą wrócić do Czerwińska i skręcić na Kobylniki i dalej jechać drogą krajową nr 50 do Płońska, natomiast kierowcy jadący z Płońska w kierunku Wyszogrodu, w Kobylnikach powinni skręcić na Czerwińsk i dalej drogą krajową 62 do Płocka lub do Warszawy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji