Potrącił rowerzystkę i uciekł

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za nami długi, sierpniowy weekend. Dla płockiej policji był on wyjątkowo intensywny. Wypadek drogowy, 15 kolizji (9 w mieście i 6 w powiecie), 4 nietrzeźwych kierowców i 31 osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień – tak wygląda bilans ostatnich dni. 

Do wypadku doszło  w niedzielę, 14 sierpnia, w miejscowości Bromierz (gm. Staroźreby). Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że pojazd (nieznanej marki) potracił rowerzystkę, a tuż po tym oddalił się z miejsca zdarzenia, nie zatrzymując się i nie udzielając jej pomocy. Kobieta z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w powiecie płockim w miejscowościach: Mała Wieś, Bielsk, Nowy Bromierz oraz Nowe Proboszczewice.

Nie zabrakło też aktywności złodziei. Między 1 a 12 sierpnia w Płocku na ul. Bielskiej sprawca włamał się do kontenera i ukradł elementy wystroju świątecznego firmy. Właściciel oszacował straty na około 55 tysięcy złotych. Między 9 a 12 sierpnia natomiast, w miejscowości Giżyno (gm. Bielsk), złodziej ukradł akumulatory z kombajnu zbożowego. Straty wyniosły około 900 złotych.

W minioną niedzielę, 14 sierpnia, w Brochocinie (gm. Radzanowo), miało miejsce włamanie do budynku mieszkalnego oraz kradzież sprzętu elektronicznego wraz z innymi przedmiotami. Właściciel wycenił poniesione straty na 7.600 złotych.

Pomiędzy 15 sierpnia w Kępie Polskiej sprawca włamał się do budynku garażu, z którego ukradł silnik łodzi motorowej. Straty wyniosły aż 5.200 złotych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji