Potrącił rowerzystkę i uciekł. Teraz szuka go policja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Minionej doby doszło do 9 kolizji na terenie Płocka i 6 w powiecie płockim. Policja poszukuje również sprawcy wypadku, do którego doszło w gminie Gąbin.

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 6 października około godz. 17.30, w miejscowości Karolew (gm. Gąbin).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do potrącenia 31-letniej rowerzystki – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku potrącenia, rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Sprawcą potrącenia był nieznany kierujący, poruszający się nieznanym pojazdem, który odjechał z miejsca zdarzenia – tłumaczy rzecznik.

Policjanci apelują teraz do wszystkich osób, które widziały to zdarzenie lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komisariatem Policji w Gąbinie, tel. 24 266-14-62 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-16-00, 24 266-16-01 i pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.

12 października natomiast, w miejscowości Mała Wieś, skradziono rower pozostawiony przy sklepie. Wartość strat to ok. 650 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji