Potrącił go samochód. Wpadł na jezdnię i… potrąciło go drugie auto

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To zdecydowanie nie był spokojny weekend. Trzy poważne wypadki, w tym jeden śmiertelny, 36 kolizji, 2 nietrzeźwych kierowców i 25 osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień.

O wypadku, do którego doszło 4 listopada w miejscowości Nowa Biała już pisaliśmy. Mężczyzna, pomagając żonie wkładać zakupy do samochodu, został śmiertelnie potrącony przez nadjeżdżający samochód.

Zginął, gdy otwierał żonie drzwi…

Drugi wypadek miał miejsce w sobotę, 5 listopada, w miejscowości Krzywanice (gm. Staroźreby).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że około godz. 17.50 doszło do potrącenia mężczyzny, który wtargnął na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający pojazd – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Mężczyzna został potrącony i przetoczył się na przeciwległy pas ruchu, gdzie został potrącony przez inny pojazd nadjeżdżający z przeciwnego kierunku. Pieszy w stanie ciężkim zabrany został do szpitala – wyjaśnia rzecznik.

Do kolejnego wypadku doszło 6 listopada, w niedzielę, w Brochocinie (gm. Radzanowo), około godz. 15.10.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie kobiety doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – informuje Krzysztof Piasek.

Policjanci zatrzymali także nietrzeźwych kierowców, w miejscowościach: Kłaki (gm. Drobin) i Radzanowo Dębniki (gm. Radzanowo).

Nie zabrakło również kradzieży.

  • W nocy z 3 na 4 listopada w Woli Łąckiej doszło do kradzieży drobiu z niezamkniętego budynku gospodarskiego. Wartość strat to ok. 760 zł.
  • 6 listopada w miejscowości Kłaki (gm. Drobin) skradziono 7 arkuszy blachy falistej o wartości około 740 zł. – Policjanci zostali poinformowani o kradzieży przez nieznaną osobę. Dzięki tej informacji, natychmiast udali się na miejsce i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy uciekali już samochodem, w którym przewozili blachę. Okazało się, że kierowca samochodu jest nietrzeźwy. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. Tak sprawne działanie, zakończone zatrzymaniem złodziei i odzyskaniem skradzionych przedmiotów, było możliwe dzięki szybkiej informacji, przekazanej policjantom. Ten przykład jest dowodem na potwierdzenie treści hasła: „Razem bezpieczniej” – mówi rzecznik płockiej policji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji