REKLAMA

Potrącenie rowerzystki w Płocku

REKLAMA

We wtorkowy wieczór otrzymaliśmy informację o potrąceniu rowerzysty na ul. Harcerskiej. Na miejscu jest policja i zespół ratownictwa medycznego.

28 sierpnia około godziny 20 otrzymaliśmy informację o potrąceniu rowerzysty. Do zdarzenia doszło na ul. Harcerskiej w Płocku.

Według czytelnika, potrącony rowerzysta jest badany w karetce, na miejscu jest również policja.– Do zdarzenia doszło o godzinie 19.50 – potwierdza sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Według wstępnych ustaleń policjantów, potrącona została rowerzystka, 42-letnia kobieta, która przejeżdżała przez przejście dla pieszych na ul. Harcerskiej. Potrąciła ją kierująca skodą, 25-letnia kobieta. Rowerzystka została przewieziona do szpitala, ustalamy okoliczności tego zdarzenia – wyjaśnia Marta Lewandowska.

Ze względu na niewielkie natężenie ruchu o tej porze, na miejscu nie ma utrudnień.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Czytelnik says:

  To była kobieta i została nieźle poturbowana, spędziła kilka godzin w szpitalu na badaniach, opatrzeniach i szyciu ran…

 2. Ryba says:

  Skończyło się twoje zasrane życie Wąski.
  Od tąd zaczniesz nowe
  Zaszczane!

 3. obiektywna says:

  Samo mówi przez się PRZEJEŻDŻAŁA przez przejście dla pieszych!!Niech zostanie to w końcu karane bo rowerzyści czują się bezkarni na jezdni w ruchu drogowymwyjeżdżają pod samochód i na nic nie zwracają uwagi!

 4. Płocczanin says:

  W tytule jest rowerzystka a w treści rowerzysta. Czyli było ich dwoje??? To podpada pod atak terrorturytyczny…… Tak się nie da żyć…..

 5. FL says:

  „FL”? Aha, że my mamy „PL” na samochodzie to jest, że „FL”, „FL” to jest Księstwo Liechtenstein. Mam nawet takie konto tam, typu zaskórniak, na czarną godzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU