REKLAMA

Potrącenie rowerzystów. Trzy osoby w szpitalu, droga w gm. Słubice zablokowana

REKLAMA

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Bończa (gm. Słubice). Samochód osobowy potrącił trzech rowerzystów.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika. – W miejscowości Bończa doszło do potrącenia trzech rowerzystów. Podobno stan jest poważny, policja jedzie na miejsce – wyjaśnił.

Ostrzeżenie zamieściła też Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach.

– Uwaga, droga wojewódzka nr 575 w miejscowości Bończa jest zablokowana. Doszło do poważnego zdarzenia drogowego – przekazali strażacy.

Nieco więcej szczegółów uzyskaliśmy od dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.33. Doszło do wypadku, samochód osobowy potrącił trzech rowerzystów, dwie kobiety i mężczyznę. Wszyscy zostali zabrani do szpitala. Policja prowadzi czynności, straż pożarna zabezpiecza obecnie miejsce zdarzenia i pomaga w kierowaniu ruchem – wyjaśnił dyżurny PSP w Płocku.

Aktualizacja

– Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, 40-letni kierujący volvo w niewyjaśnionych w tej chwili okolicznościach, potrącił trójkę rowerzystów – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Rowerzyści przewiezieni zostali z obrażeniami ciała do szpitala, jeden z nich, niestety, znajdował się w stanie ciężkim. Trwają czynności na miejscu, droga jest zablokowana. Czynności potrwają jeszcze minimum dwie godziny, do ok. godz. 20 – poinformowała Marta Lewandowska.

Doradzamy wybranie alternatywnych dróg.

Fot. OSP Słubice

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU