REKLAMA

Potrącenie rowerzystki przy zjeździe z ronda

REKLAMA

W środę po południu przy zjeździe z Ronda Wojska Polskiego w Płocku doszło do potrącenia rowerzystki. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

10 lipca około godziny 14 na ul. Tadeusza Mazowieckiego w Płocku doszło do potrącenia rowerzystki.

Z relacji naszego czytelnika wynika, iż samochód osobowy, zjeżdżając z Ronda Wojska Polskiego w ul. Tadeusza Mazowieckiego, potrącił jadącą ścieżką rowerową młodą kobietę.

Na miejsce przyjechała policja i zespół ratownictwa medycznego. Nie ma utrudnień w ruchu.PowiązaneTematy

Aktualizacja

– Do zdarzenia doszło około godz. 13.30 – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący BMW podczas skrętu w prawo od strony Podolszyc w kierunku ul. Mazowieckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – wyjaśnia oficer prasowy płockiej policji.

Jak się okazuje, 20 minut później doszło do kolejnego zdarzenia na Rondzie Wojska Polskiego. Tym razem kierująca fordem, 23-letnia mieszkanka Płocka, nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzyła w tył pojazdu marki Renault, którego kierująca została zabrana do szpitala.