Potrącenie rowerzystki. Kobieta w szpitalu

REKLAMA

Miniony weekend to 30 kolizji i jeden wypadek na drogach Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali również 2 nietrzeźwych kierowców, a 28 osób doprowadzili do izby wytrzeźwień.

Do wypadku doszło w niedzielę, 19 listopada, w miejscowości Maszewo Duże (gm. Stara Biała).

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem fiat seicento, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzyła w jadącą niewłaściwą stroną jezdni rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – dodaje rzecznik.

Na jazdę z promilami w organizmie zdecydowali się w miniony weekend dwaj kierowcy, którzy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Zglenickiego oraz na terenie powiatu, w miejscowości Białkowo (gm. Radzanowo).

Nie zabrakło również aktywności złodziei.

  • 18 listopada w Płocku przy ul. Rozego, skradziono samochód daewoo tacuma z terenu posesji,
    z niezamkniętego garażu. Wartość strat to ok. 12 tys. zł.
  • 19 listopada w Płocku przy ul. Czwartaków, miała miejsce kradzież roweru z klatki schodowej. Wartość strat wyniosła ok. 700 zł.
  • 19 listopada w miejscowości Cieśle (gm. Bodzanów) okradziono przyczepę kempingową, z której zniknęły 2 telewizory oraz odtwarzacz DVD. Wartość strat to ok. 800 zł.