REKLAMA

Potrącenie pieszej przy Małachowiance

REKLAMA

W piątkowy wieczór kierowca potrącił pieszą tuż przed Małachowianką. Zarówno sprawca, jak i poszkodowana, uciekli z miejsca zdarzenia…

Fot. czytelnik
Fot. czytelnik

– Piątek, 3 czerwca, ok. godziny 23. W okolicach szkoły im. S. Małachowskiego spaceruje kilka grupek młodych ludzi – relacjonuje nasz czytelnik. – Nagle słychać ogromny huk i ryk silnika, a kierowca osobówki z impetem wjeżdża w grupę młodych ludzi – dodaje.

Nie wszyscy zdążyli odskoczyć. Ranna została nastoletnia dziewczyna, która oddaliła się z miejsca zdarzenia tuż po przyjeździe karetki.Według naszego świadka zdarzenia, dziewczyna była prawdopodobnie ranna w nogę. Informację sprawdziliśmy u rzecznika płockiej policji i nie wszystko się zgadza.

– 3 czerwca o godz. 23.17 zostało zgłoszone zdarzenie, zakwalifikowane jako wypadek – potwierdził Krzysztof Piasek. – 18-letni kierowca bmw cofając, potrącił przechodzącą poza przejściem dla pieszych 18-letnią dziewczynę. Poszkodowana była nietrzeźwa, miała 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca bmw był natomiast trzeźwy – podsumował rzecznik policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU