REKLAMA

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Płocku

REKLAMA

Piesi są najmniej chronionymi uczestnikami ruchu i to oni są narażeni na najgroźniejsze konsekwencje zdarzeń drogowych. Do takiej właśnie sytuacji doszło w środę po południu w Płocku.

O zdarzeniu, do którego doszło 28 września, poinformowała nas czytelniczka. Jak wyjaśnia, na osiedlu Ciechomice w Płocku miało miejsce potrącenie pieszej, po którym droga w kierunku Górek była zablokowana przez około dwie godziny.

PowiązaneTematy

Potwierdziliśmy tę informację w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– Około godz. 14.40 w Płocku, na ul. Ciechomickiej, 60-latka kierująca suzuki wagon nie ustąpiła pierwszeństwa znajdującej się na przejściu dla pieszych 38-letniej płocczance. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – wyjaśnia asp. Krystyna Kowalska.

Policja potwierdziła, że kierująca suzuki była trzeźwa.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Henio says:

  Też jestem tego zdania piesi uważają się za święte krowy a po zmianie przepisów jeszcze gorzej . Należy pamiętać. Że to nie kierowca zginie a piesi uważają że są pancerni będzie więcej wypadków to piesi powinni dostawać mandaty za wejście na przejście przed zatrzymaniem samochodu i było by po problemie . Ale piesi to słaby kąsek finansowy

 2. Buch says:

  Uprzywilejowanie pieszych i rowerzystów będzie skutkowało większą ilością podobnych zdarzeń.

 3. Ferdek says:

  Nie ustąpiła pierszeństwa przejazd będącej na pasach
  Jak to rozumieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU