REKLAMA

Potrącenie na przejściu dla pieszych

REKLAMA

Do poważnego zdarzenia i aktów wandalizmu doszło w trakcie minionej doby na drogach w Płocku i powiecie. Na przejściu dla pieszych potrącono dwie seniorki.

Groźnie wyglądający wypadek miał miejsce we wtorkowy wieczór w Płocku. Na skrzyżowaniu ulic Baczyńskiego z Armii Krajowej potrącono dwie kobiety.

– Do zdarzenia doszło o godzinie 19.10 – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierujący samochodem audi, 33-letni mieszkaniec powiatu płockiego, potrącił schodzące już z przejścia dla pieszych kobiety w wieku 65 i 67 lat, mieszkanki Płocka – dodał.Stan zdrowia kobiet nie jest poważny. U jednej z nich wykryto złamanie kości stopy, druga zaś nie doznała poważniejszych obrażeń.

Miniona doba to także akty wandalizmu. Na ul. Zielonej doszło do wgniecenia karoserii volkswagena golfa. Wartość strat wyceniono na około 4,5 tys. zł. Do uszkodzeń pojazdów doszło także na ul. Kwiatka. Stojące tam toyota oraz fiat zostały pozbawione lusterek. Łączna wartość strat to 1,3 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU