REKLAMA

Potrącenie mężczyzny w Płocku

REKLAMA

Do jednego wypadku i 10 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło też znacznych przekroczeń prędkości i zabranych uprawnień do kierowania.

Do wypadku w Płocku doszło 17 kwietnia o godz. 6.30 na skrzyżowaniu Al. Jachowicza i ul. Kochanowskiego.

– Policjanci po otrzymanym zgłoszeniu, wstępnie ustalili, że na przejściu dla pieszych znajdującym się na skrzyżowaniu Al. Jachowicza i ul. Kochanowskiego, kierujący samochodem osobowym potrącił 55-letniego płocczanina, który doznał urazu nogi. Trwają czynności, które mają ustalić okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia oraz sprawcy potrącenia mężczyzny – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W środę policjanci płockiej drogówki zatrzymali również prawo jazdy dwóm kierującym, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. – Jednym z kierujących był 21-letni mieszkaniec Gostynina, który swoim volkswagenem w Płocku na ul. Popłacińskiej poruszał się z prędkością 114 km/h – wyjaśnia rzecznik prasowy.

W Płocku przy ul. M. Reja skradziono natomiast katalizator od pojazdu marki Volkswagen Scharan. Wartość strat wyceniono na 1 tys. zł.

Zbliżają się święta… „Nie daj zrobić się w jajo”Płocka policja przypomina, że w okresie przygotowań do Świąt Wielkanocnych, swoją aktywność zwiększają złodzieje.

– Przed wyjściem z domu sprawdźmy, czy są pozamykane okna i drzwi. W samochodach nie pozostawiajmy w widocznym miejscu cennych przedmiotów. Robiąc zakupy, zwracajmy uwagę na „sztuczny tłok”, który zaczyna tworzyć się wokół nas, natomiast porządkując groby bliskich nie pozostawiamy torebek bez nadzoru. Zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa, nie damy szans złodziejom na działania – ostrzega sierż. sztab. Marta Lewandowska.

Gdzie radar?

18 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:
– w godz. 5-13 na terenie miasta Płocka
– w godz. 14-22 Płock – Mała Wieś – Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU