REKLAMA

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Płocku

REKLAMA

W ostatniej dobie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku interweniowali przy jednym wypadku. Samochód potrącił kobietę przechodzącą po pasach.

25 lutego o godzinie 17.30 w Płocku na ul. Czwartaków doszło do potrącenia pieszej przekraczającej ulicę.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 36-letni kierujący fordem potrącił na przejściu dla pieszych 46-letnią mieszkankę gminy Bulkowo. Kobieta z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu została przewieziona do szpitala. Policjanci zatrzymali 36-letniemu płocczaninowi prawo jazdy za stworzenie zagrożenia – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych, o skupienie się na drodze i zdjęcie nogi z gazu.

– Opady deszczu powodują ograniczenie widoczności, jak również znaczne wydłużenie drogi hamowania dlatego nasz apel kierujemy również do pieszych, zanim wejdziecie na przejście, upewnijcie się, czy kierujący zdąży wyhamować. Niestety, kiedy zaczyna brakować wyobraźni i zdrowego rozsądku dochodzi do przykrych, a niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale też i bezcenne życie – podkreślają funkcjonariusze.Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała w ostatniej dobie 8 kolizji, z czego 1 miała miejsce na obszarze powiatu.

Zdarzenia kryminalne

25 lutego zostało zatrzymanych dwóch sprawców kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło przy ul. Płoskiego w Płocku. Tego samego dnia pracownicy ochrony zatrzymali 27-letniego sprawcę kradzieży w sklepie przy ul. Portowej w Płocku.

– Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, w najbliższym czasie policjanci przeprowadzą z zatrzymanymi czynności procesowe – dodaje mł. asp. Marta Lewandowska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Krzysztof Rutkowski says:

    Złapiemy gnoja i zrobimy z nim to co z Madzią z Sosnowca

  2. Tomasz H. says:

    jade sobie spokojnie 140 km/h a ta mi włazi na moją droge no to co miałem zrobić ? :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU