REKLAMA

Potrącenie kobiety na Dworcowej [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W czwartek rano doszło do potrącenia starszej kobiety na ul. Dworcowej w Płocku. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik.

9 lipca rano otrzymaliśmy informację o potrąceniu starszej kobiety na Al. Jachowicza, w pobliżu siedziby Dzieci Płocka. Jak się okazało, do zdarzenia doszło na ul. Dworcowej o godz. 9.40, a uczestnicy przemieścili się na Al. Jachowicza.

– Z ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 42-letni kierujący audi potrącił kobietę, która już schodziła z przejścia dla pieszych – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – W tej chwili kobieta jest pod opieką ratowników medycznych – dodała.Zgodnie z ustaleniami policjantów, kierujący audi był trzeźwy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. ja says:

    Tak jest to nie są zdjęcia z ulicy Dworcowej

  2. Xyz says:

    Ale zdjęcia są z ulicy Jachowicza A nie dworcowej

  3. RemikKutno says:

    I pewnie kierowcy nic nie zrobią.. Tak jak od 2010 r, pracownica firmy muniserwis potajemnie podkladała w gabinecie dyrektora i vice dyrektora (Gryszp) dyktafon, nagrywając różnego rodzaju przekręty,na większą i mniejszą skalę. Podkładała potajemnie, gdyż miała najbliżej do ich gabinetu i inni pracownicy tego nie widzieli a celem miał być szantaż. Do dziś dnia nikt się tym nie zajął.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU