REKLAMA

Potrącenie 13-letniej rowerzystki w Słupnie

REKLAMA

W piątek wczesnym popołudniem w Słupnie doszło do potrącenia nastoletniej rowerzystki. Jak informuje nasz czytelnik, na miejscu są duże utrudnienia w ruchu.

14 czerwca po południu otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Słupnie, w pobliżu kościoła. Jak wyjaśniał nasz czytelnik, miało tam miejsce potrącenie nastoletniej rowerzystki, a na miejscu są duże utrudnienia w ruchu.

Informację potwierdziliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– O godzinie 12.35 w Słupnie, na drodze krajowej nr 62, kierujący volkswagenem golfem mężczyzna, 54-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc z Płocka w kierunku Wyszogrodu, uderzył w 13-letnią mieszkankę Słupna, która wtargnęła na rowerze na przejście dla pieszych – informuje sierż. sztab. Krystyna Kowalska. – Dziewczynka, z obrażeniami niezagrażającymi życiu, została przewieziona do szpitala. Kierującemu nic się nie stało. Czynności są prowadzone jak do wypadku, ponieważ nie mamy jeszcze informacji ze szpitala – wyjaśnia Krystyna Kowalska.

Ruch na miejscu był mocno utrudniony, odbywał się wahadłowo. Obecnie droga jest już przejezdna.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU