REKLAMA

Poszukiwany listem gończym usłyszał blisko 80 zarzutów

REKLAMA

Skuteczne działania płockich policjantów doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego listem gończym 33-latka oraz przedstawienia mu blisko 80 zarzutów dotyczących wyłudzeń kredytów na zakup towarów.

Przez ostatnich kilkanaście miesięcy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzili intensywne czynności operacyjne w związku z wyłudzeniami kredytów na zakup towarów.

– Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że sprawcą kilkudziesięciu usiłowań oraz wyłudzeń jest 33-letni płocczanin. W trakcie czynności okazało się również, że mężczyzna poszukiwany jest listem gończym, a na swoim koncie ma już popełnione przestępstwa przeciwko mieniu – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.

Przez ostatnie dwa lata płocczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, ale skuteczne działania płockich kryminalnych zakończyły jego ucieczkę przed karą pozbawienia wolności. 33-latek 6 maja rano został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Płocka.Zebrany przez policjantów obszerny materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie płocczaninowi aż 78 zarzutów dotyczących usiłowania oraz dokonywania wyłudzeń kredytów na zakup towarów. W czwartek 33-latek trafił do zakładu karnego.

Postępowanie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU