REKLAMA

Poszukiwany listami gończymi zatrzymany. To płocczanin

REKLAMA

Jak podaje warszawska policja, w niedzielę, 13 grudnia, wywiadowcy z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego od ponad 2 lat czterema listami gończymi. Był nim 35-letni mieszkaniec Płocka – Marek I., który wpadł w ręce policjantów na antresoli handlowej stacji metra Centrum.

Nieumundurowany patrol policyjny około godziny 18 przebywał na terenie stacji metra Centrum. Podczas rutynowej obserwacji, jeden z funkcjonariuszy dostrzegł mężczyznę, którego wygląd skojarzył z rysopisem osoby poszukiwanej listem gończym. Kiedy policjanci zatrzymali mężczyznę i wprowadzili podane przez niego dane do bazy informacyjnej, okazało się, że nie jest on poszukiwany.

Policjanci, nie wierząc w prawdziwość podawanych przez zatrzymanego danych osobowych, postanowili zweryfikować je z posiadanymi w bazach zdjęciami. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 35-letni Marek I. podał nie swoje dane. Po ponownym sprawdzeniu okazało się, że za mieszkańcem Płocka sądy rejonowe wystawiły aż cztery listy gończe.Zdziwiony takim obrotem sytuacji Marek I. stwierdził, że wiedział o tym iż jest poszukiwany oraz że wysłano za nim kilka listów gończych. Miał jednak nadzieję, że w stolicy uda mu się pozostać anonimowym.

Źródło i fot. Komenda Stołeczna Policji w Warszawie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU