Poszedł na dyskotekę i zaginął. Rodzina prosi o pomoc

REKLAMA

Kyrylo pochodzi z Ukrainy. W sobotę poszedł na dyskotekę w Borkowie Kościelnym i… słuch o nim zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Kyrylo Vozniuk ma 25 lat. Według wstępnych informacji, w sobotę, 4 listopada br. około godziny 22 wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w Sierpcu z zamiarem udania się na dyskotekę (Explosion) do miejscowości Borkowo Kościelne. Według świadków, dotarł tam, jednak w tym momencie ślad się urywa. Do dzisiaj mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania, nie skontaktował się również ze swoim pracodawcą, który zgłosił jego zaginięcie 6 listopada.

PowiązaneTematy

Kyrylo Vozniuk

Rysopis: wzrost 185 cm, waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka średnia, twarz szczupła, włosy krótkie ciemny blond, na karku duży, charakterystyczny tatuaż w kształcie trójkąta.

W chwili zaginięcia ubrany był w szarą bluzę bez kaptura, jasne dżinsy typu jogger miodowe, siwe buty typu adidas, czapka dżokejka siwa Nike, kurtka ortalionowa z kapturem w kolorze granatowym. Charakterystycznym elementem mogą być również białe słuchawki wystające zza bluzy.

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub macie jakiekolwiek informacje o miejscu jego przebywania, przekażcie informację na numer telefonu 508-007-243 lub w najbliższym posterunku policji. Za potwierdzone informacje nagroda.