REKLAMA

Poślizg i zderzenie… Kolejny wypadek w deszczowy dzień

REKLAMA

„Niech ten dzień już się skończy” – myślą zapewne policjanci i strażacy, którzy przez cały dzień jeżdżą do wypadków i kolizji. Kolejny miał miejsce około godziny 18.20, tym razem w Soczewce.

PowiązaneTematy

– Na łuku drogi krajowej nr 62, w miejscowości Soczewka w powiecie płockim, doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem vw transporter, 28-letni mieszkaniec Płocka, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. W tym momencie uderzył w niego nadjeżdżający z przeciwka samochód fiat panda, którym kierował 44-letni mieszkaniec Płocka.– W wyniku zderzenia, obrażeń ciała doznali kierujący fiatem oraz pasażer z vw transportera. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania – wyjaśnia rzecznik policji.

Droga krajowa nr 62 w miejscowości Soczewka po tym zdarzeniu jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują ruch na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do około godz. 21.30.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU