REKLAMA

Pościg za kierowcą. Nie zatrzymał się do kontroli, bo…

REKLAMA

Aż 33 kolizje i jeden wypadek to bilans minionego weekendu na drogach Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło też kradzieży.

PowiązaneTematy

19 sierpnia w miejscowości Popłacin (gm. Nowy Duninów) mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli za nim pościg.

– W bezpośrednim pościgu, został zatrzymany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego – informuje Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna miał 0,95 mg/l stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. To nie wszystko, mężczyzna ma również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – wyjaśnia policjant.

18 sierpnia natomiast, w miejscowości Grodkowo (gm. Wyszogród) na DK 50, doszło do wypadku.– Kierujący pojazdem marki Volkswagen nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go, jadącego w tym samym kierunku ciągnika rolniczego, i uderzył go w tył. W wyniku zdarzenia, kierowcy obu pojazdów oraz pasażerowie volkswagena zostali przewiezieni z obrażeniami do szpitala – mówi Jarosław Ostrowski.

Nie zabrakło również kradzieży i wandalizmu.

  • 18 sierpnia w Płocku przy ul. Bielskiej skradziono torebkę damską, w której znajdowały się dokumenty i pieniądze.
  • 18 sierpnia w Płocku przy ul. Kutnowskiej okradziono dom jednorodzinny, z którego zabrano pieniądze i biżuterię. Wartość strat wyceniono na 4.140 zł.
  • 19 sierpnia w Płocku przy ul. Reja skradziono motocykl marki Honda. Wartość strat to 4,7 tys. zł.
  • 20 sierpnia w Płocku przy ul. Rembielińskiego uszkodzono pojazd marki Toyota, poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej. Wartość strat to 750 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU